Акції протесту проти війни в Іраку біля Білого дому

  Акції протесту - біля Білого дому. Тисячі правозахисників та ветеранів іракської війни вимагають вивести контингент з Іраку.
  Рівно п’ять років тому Джордж Буш заявив, що місія в Іраку успішно завершена. Режим Саддама Хусейна повалили, країною почали керувати лояльні до американців шиїти. Втім життя простих іракців значно погіршилося - успішна колись нафтова країна переживає занепад. Американська армія від початку вторгнення - у березні 2003-го року - втратила чотири тисячі вояків. Ще десятки тисяч повернулися додому каліками. Щодня на вулицях Іраку лунають вибухи. Лише за останню добу вони забрали життя тридцяти людей.

  Джеремі Фанк, протестувальник: "Ми відзначаємо дуже трагічну річницю. Рівно п’ять років тому Буш заявив, що війна успішно завершена, але це не так. Чого вартували ці зусилля? Того, що померли тисячі наших вояків?"

  Джон Мурта, ветеран, конгресмен штату Пенсільванія: "Президент Буш свідомо йшов на розпалювання війни без жодного аргументу чи розумного пояснення таких дій. Я був скептично налаштований, але був змушений підтримати його дії. Це було помилкою".

  Джордж Буш - рекордсмен у рейтингу НЕпопулярності. Його дії не схвалює 71 відсоток американців - свідчить опитування телеканалу Сі-Ен-Ен. Досі - такої оцінки своєї роботи - не мав жодний президент Сполучених Штатів.
  Попередній матеріал
  Понад половину шляху подолала естафета Олімпійського вогню у Гонконгу
  Наступний матеріал
  У Єгипті загинула віце-губернатор Миколаївської області
  Теги:
  Loading...