У Тунісі кількість жертв через сутички демонстрантів із поліцією зросла до 23 чоловік

  Зростає кількість жертв у Тунісі через сутички між поліцією і населенням. Натепер повідомляють про двадцять трьох загиблих. За неофіційними даними, жертв удвічі більше.
  У столиці - комендантська година. На масові акції - мешканці вийшли через безробіття і зростання цін. Влада намагалася перешкодити протестам, навіть оголошувала про звільнення усіх затриманих маніфестантів. Але водночас - встигла кинути за ґрати одного з лідерів опозиції. Люди і надалі опираються, попри використання сили правоохоронцями. Напередодні - протестувальники знову збиралися у столиці. А правоохоронці відкрили по них вогонь. Як наслідок  - іще двоє додалося до списку жертв. Євросоюз різко засудив надмірне використання сили проти маніфестантів. У Брюсселі відбулася акція протесту, учасники якої вимагали від ЄС рішучих дій задля припинення хвилі насилля у Тунісі. З тієї ж причини - протестували і у Франції.

  Перший учасник заворушень: "Ми тут, бо хочемо сказати – ні репресіям. Припиніть стріляти в людей".

  Другий учасник заворушень: "Я уродженець Тунісу, і заликаю Бена Алі та його уряд нарешті запровадити чесні і відкриті вибори. Тоді усі б зітхнули з полегшанням. А застосовувати проти населення силу – це не прийнятно. Ситуація дедалі напружується, але люди налаштовані йти до кінця".

  Попередній матеріал
  В Іспанії вступив у дію найжорстокіший анти-тютюновий закон в Європі
  Наступний матеріал
  Луценко та Корнійчук оскаржуватимуть в Євросуді рішення щодо свого арешту
  Теги: