Луценко та Корнійчук оскаржуватимуть в Євросуді рішення щодо свого арешту

  Колишні урядовці Юрій Луценко та Євген Корнійчук, які зараз перебувають у СІЗО, збираються оскаржити у Європейському суді з прав людини рішення щодо їхнього арешту. Про це заявив адвокат Ігор Фомін - після оголошення сьогоднішнього рішення Апеляційного суду Києва.

  Суд не задовольнив скаргу на арешт колишнього першого заступника міністра юстиції  Корнійчука. На утриманні під вартою екс-урядовця під час судового засідання наполягав прокурор. За його словами, на свободі колишній посадовець матиме змогу впливати на слідство, а також ухилятися від правових дій. Євген Корнійчук має багато зв`язків, тож може змінити місце проживання і не з`являтися на допити, - вважають правоохороцні. Обіцянки затриманого не порушувати умов підписки про невиїзд - на суддів не вплинули.

  Євгена Корнійчука затримали 22-ого грудня і помістили до Подільського ізолятора тимчасового утримання. Проти колишнього посадовця - Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу. Йому закидають перевищення службових обов`язків, що призвело до тяжких наслідків. 30-ого грудня, згідно із рішенням Печерського райсуду столиці, Корнійчука заарештували на два місяці.

  Попередній матеріал
  У Тунісі кількість жертв через сутички демонстрантів із поліцією зросла до 23 чоловік
  Наступний матеріал
  У Німеччині затонув танкер із сірчаною кислотою
  Теги: