У Тегерані кидали в "Буша" черевиками

  Взуттєва акція в Ірані. На вулиці Тегерана вийшли сотні охочих підтримати журналіста, який жбурнув черевики у Джорджа Буша.

  Протестувальники відтворили інцидент. На імпровізованій сцені за трибуною стояв чоловік, у масці американського президента. Люди жбурляли у нього - принесені із собою черевики. А потім - палили американські прапори.

  Нагадаємо, журналіст Монтазер аль-Зеїді поцілив взуттям у Джорджа Буша під час прес-конференції з прем`єр-міністром Іраку. При цьому, він крикнув: "Ось тобі прощальний поцілунок, собако!" Це сталося минулого тижня. Зухвальця негайно затримали, а у в`язниці - жорстоко побили. Йому загрожує кілька років ув`язнення за образу іноземного лідера і прем`єра своєї країни. Акції на підтримку Зеїді не вщухають і в Іраку. Він став національним героєм, а його знаряддя нападу - черевик - хочуть придбати багатії за чималІ кошти.

  Люди: "Ми повинні продовжувати такі і подібні до цих акції протесту. Треба їх проводити і в нас і в усьому світі, щоб подолати імперіалізм і загарбників".

  Попередній матеріал
  Тимошенко вимагає відставки керівництва НБУ
  Наступний матеріал
  Тимошенко закликає Ющенка піти у відставку
  Теги:
  Loading...