Тимошенко вимагає відставки керівництва НБУ

  Відставки керівництва НБУ вимагає від Президента Прем`єр. Юлія Тимошенко звинувачує Володимира Стельмаха у діях, спрямованих на зниження курсу гривні.

  Закидає йому - і виділення коштів банкам, які пізніше не зможуть повернути ці гроші до бюджету. Нещодавно пані Тимошенко озвучила факти про корупційну змову НБУ і комерційних банків. Але навіть тепер, каже прем`єр, - ситуація не поліпшилася. Заступник голови Нацбанку Анатолій Шаповалов - вимагав від правління установи віділити черговІ мільярдні суми на ре-фінансування. Серед банків, які задіяні у цій схемі - Тимошенко назвала "Надра", "Родовід", "Альфа-банк", "Укргазбанк", "Єврогазбанк", "Містобанк" і банк "Кліринговий дім". Прем`єр переконана: новий керівник НБУ міг би повернути курс до обґрунтованої позначки - 6 гривень 50 копійок за долар.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Вимагаю від Президента країни терміново звільнення голови національного банку пана Стельмаха. Термінового звільнення. Це може зробити Президент і він зобов`язаний це зробити. Якщо Президент сьогодні, максимум завтра не подасть подання на звільнення Стельмаха, я переконана. що всю відповідальність за все. що відбувається в секторі економіки, в банківському секторі країни, з бюджетом кожної родини - це відповідальність персонально Президента країни і він мусить звітувати за це перед суспільством".

  Попередній матеріал
  Серед загиблих в аварії автобуса в Єгипті - ймовірно є українка
  Наступний матеріал
  У Тегерані кидали в "Буша" черевиками
  Теги:
  Loading...