Тимошенко закликає Ющенка піти у відставку

  Піти у відставку закликає Президента Прем`єр. Юлія Тимошенко звинуватила Віктора Ющенка у причетності до валютних махінацій. План Ющенка очима Тимошенко такий: довести країну до дефолту, потім оголосити надзвичайний стан, при якому проведення виборів стає неможливим.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Мета Президента країни - не тільки через своїх підручних заробити на горі України. а й ще оголосити дефолт країні, зробити економіку України абсолютно непрацездатною і на базі цього продовжити своє бездарне правління і далі. Через введення надзвичайного стану і через відміну виборів, які пов`язані якраз з позицією Конституції, якраз яка передбачає, що під час надзвичайного стану ніякі вибори в країні не проводяться. Я хочу зупинити цей процес".

  Однак, у блоці Юлії Тимошенко підготували проект постанови у цілих вісім сторінок з метою відсторонення Віктора Ющенко з посади. Про це аккурат напередодні заяви прем`єр-міністра повідомило видання "Комерсант". Бютівці вважають, що Ющенка можна позбавити президентства за, зокрема, звільнення Президентом навесні 2007 року трьох судів Конституційного суду та указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради попереднього скликання, завдяки чому Тимошенко домаглася повернення у владу. Також підставами для імпічменту юристи БЮТу вважають причетність Президента до поставок військової техніки в Грузії та навіть витрат на зведення у Києві пам`ятника жертвам Голодомору. 

  Попередній матеріал
  У Тегерані кидали в "Буша" черевиками
  Наступний матеріал
  Литвин: Розпочати процедуру імпічменту неможливо
  Теги: