Вибори у Сербії 5 канал

У суспільному кліматі Сербії посилилося русофільство – журналіст

До парламенту країни можуть пройти дві проросійські партії

Парламентські вибори в Сербії показали, що за останні два роки суспільний клімат країни сильно змінився. Про це в ефірі "5 каналу" сьогодні, 25 квітня, телефоном повідомив журналіст Борис Варга.

"Те, що можна побачити, це є таке русофільство дуже сильно присутнє в націоналістичних партіях і таке є антиєвропейство. Якщо ми два роки тому не мали жодної антиєвропейської партії в парламенті, тобто жодна партія не хотіла, щоб Сербія перервала цей євроінтеграційний курс, то зараз ми, фактично, маємо дві партії", – заявив він під час марафону "Україна понад усе". 

Як повідомляв 5.ua, за результатами перших підрахунків, на виборах у Сербії перемогла прозахідна Прогресивна партія, очолювана прем'єр-міністром Александаром Вучичем.

Натепер партія набрала майже 50% голосів. Прогресивна партія виступає за зближення з Євросоюзом і подальші реформи. Друге місце – у соціалістів, за ними йде націоналістична "Радикальна партія". Політична сила під головуванням Шешеля виступає проти зближення із ЄС і за зближення із Росією.

Попередній матеріал
У Києві через сміття трапилась пожежа у будинку
Наступний матеріал
У Петербурзі затримали озброєних бойовиків "ЛНР"
Теги:
Loading...

Європа чи Росія: У Сербії проходять вибори, які вирішать долю євроінтеграції

У Сербії ультранаціоналісти можуть повернутися до влади

Між РФ та ЄС: Сербія готується до парламентських виборів

Сербського "радикала" Шешеля виправдали за всіма пунктами обвинувачення