У Стоунхенджа та Біг Бена з`явився конкурент

  У Стоунхенджа та Біг Бена з`явився конкурент. Нова туристична принада приваблює відвідувачів на півночі Британії. Це - ландшафтна скульптура під назвою "Нор-тумбер-ландія". Місцеве ж населення - називає її простіше - Леді Півночі.

  Зображення оголеної жінки - має близько чотирьох сотень метрів завдовжки. Це - найбільша скульптура людини на планеті. Її створив американський митець Чарльз Дженкс. Працював понад два роки. Місце для роботи обрав поблизу найбільшої вугільної шахти у Англії. Півтора мільйони тон шлаку звідти використав для створення жіночих форм. Побачити Леді Півночі цілком можна лише з повітря. Скульптуру відкрили для публіки лише на початку вересня, але вона вже привабила чимало туристів. Загалом же, за попередніми оцінками, познайомитися з Леді приїжджатимуть по 200 тисяч відвідувачів на рік.

  Турист: "Це щось абсолютно унікальне, більше такого не побачиш ніде у світі. Ми називаємо скульптуру - Леді Півночі, і вона стала справжньою гордістю регіону. Всі туристи будуть просто вражені!"

  Турист: "Особисто я сприймаю цю скульптуру - просто як зображення людини. Гадаю, саме у цьому була ідея. А саме жіночі форми вона має, бо це було цікавіше для митця. Характерною ознакою попередніх творів Чарльза Дженкса були спіральні пагорби та плавні криві лінії, жіноча фігура краще відповідає цим параметрам".

  Попередній матеріал
  Масштабні протести в Афінах
  Наступний матеріал
  Магазин еко-продуктів відкрили на Київщині [відео]
  Теги: