У столиці Вірменії тривають багатотисячні мітинги опозиції

  Багатотисячний мітинг прибічників опозиції у Вірменії. Напередодні, на головній площі Єревану, за даними місцевої поліції, зібралося близько 9 тисяч людей. За даними організаторів, кількість мітингуючих сягала 20 тисяч.

  Протестувальники вимагають відставки нинішнього керівництва країни і повернення до влади першого президента республіки, Лєвона Тер-Петросяна, який пішов у відставку в 1998 році. Наступний мітинг заплановано на 8 квітня. Це вперше за останні три роки влада дозволила проведення мітингу на центральній площі столиці. Її закрили для акцій опозиції після масових сутичок в березні 2008 року. Тоді опозиція проводила цілодобові демонстрації проти результатів президентських виборів. Тоді в сутичках з правоохоронцями загинули 10 осіб, серед яких двоє поліцейських. 

  Лєвон Тер-Петросян, президент Вірменії (1991-1998): "Я впевнений - те, що сталося в Тунісі, Єгипті та інших країнах, станеться і у Вірменії. І влада дасть людям те, чого вони вимагають. Але я також впевнений у тому, що на відміну від цих країн, у Вірменії все пройде тихо і без заворушень".

  Попередній матеріал
  Лівійський уряд готовий почати перемовини з повстанцями
  Наступний матеріал
  Німеччина і Швейцарія призупинили розвиток атомної енергетики
  Теги:
  Loading...