Лівійський уряд готовий почати перемовини з повстанцями

  Лівійські урядові війська готові припинити бойові дії проти повстанців та почати перемовини. Так влада Лівії відреагувала на резолюцію Ради безпеки ООН. Нею повітряний простір над країною проголосили безполітною зоною. За резолюцію проголосували 10 країн-членів Радбезу. Утрималися від голосування п`ять країн, серед яких Росія, Китай та Німеччина.

  Французькі дипломати вже заявили про готовність до військових дій проти уряду Каддафі. Спочатку лівійська влада оголосила, що будь-які агресивні дії проти країни будуть неправомірними. У разі інтервенції, уряд Каддафі пообіцяв завдавати ударів у відповідь по усім військовим та цивільним об`єктам у Середземномор`ї. Але згодом, офіційна позиція Лівії кардинально змінилась. Муаммар Каддафі закликав повстанців Бенгазі добровільно скласти зброю, або готувалься до бою. Повстанці налаштовані рішуче і здаватися без бою не збираються.

  Ібрагім Даббаші, посол Лівії в ООН: "Хочу подякувати членам Ради безпеки за ухвалену резолюцію про закриття повітряного простору над Лівією. Це рішеня свідчить про те, що світ не залишив лівійський народ напризволяще і готовий допомогти уникнути насильства проти мирного населення Лівії".

  Попередній матеріал
  Кількість жертв стихії в Японії зросла до 6,5 тисяч
  Наступний матеріал
  У столиці Вірменії тривають багатотисячні мітинги опозиції
  Теги:
  Loading...