european-aviation.net

У столиці Латвії Wizz Air не пустив до Києва російських журналістів – ЗМІ

Читайте російською
Журналісти мали летіти до Києва з Риги 23 березня, в них були заброньовані квитки, але під час посадки їх не пустили на літак

Лоукостер Wizz Air у Ризі відмовив у перевезенні російським журналістам Олексію Семенову та Денису Камалягіну через політику перевізника щодо російських громадян. Про це повідомляє УНІАН.

Журналісти мали взяти участь у презентації книги "Росія та Україна. Дні затемнення в Києві".  

"Це журналісти-розслідувачі, які після початку війни були одними з перших, хто підтвердив участь російських військових у війні на Донбасі, а саме псковських десантників", – розповів представник організації "Дім вільної Росії" Грег Фролов, який організовував презентацію книги.

Журналісти мали летіти до Києва з Риги 23 березня, в них були заброньовані квитки, але під час посадки їх не пустили на літак.

"Компанія Wizz Air випустила внутрішнє розпорядження, в межах якого вони не допускають громадян РФ на свої борти, що летять до Києва, якщо вони не мають дипломатичного паспорту або посвідки на проживання", – розповів Фролов.

Журналісти висловили своє обурення цим інцидентом, адже на їхню думку, перевізник не має права брати на себе компетенцію України вирішувати, кого впускати в державу, а кого – ні.

Речник Прикордонслужби Олег Слободян у коментарі одному з українських ЗМІ заявив, що не чув про подібне правило щодо росіян у компанії Wizz Air.

Як повідомляв 5.UA, 16 березня Латвія заявила, що продовжить підтримувати територіальну цілісність України.

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: ЗСУ знищили п'ятьох окупантів
Наступний матеріал
19-річний іванофранківець: стали відомі подробиці про загиблого в зоні ООС армійця ЗСУ