У Стокгольмі не вщухають заворушення і погроми

  Третю добу не вщухають погроми в столиці Швеції, Стокгольмі. Спочатку сотні молодиків підпалювали автівки та кидали каміння у правоохоронців. Потому - розтрощили поліцейський відділок, дві школи та центр мистецтв.

  Тільки за минулу ніч у місті спалили 30 автівок. Заворушення почалися в бідних іммігрантських районах, та тепер перекинулися на інші частини міста. Заколот почався після того, як поліція застрелила літнього чоловіка, озброєного мачете. Учасники протесту закидають правоохоронцям надмірну жорстокість та вимагають ретельного розслідування інциденту. Останнім часом у Швеції посилюються антиіммігрантські настрої. 15 відсотків населення країни є іммігрантами у першому поколінні. Це найбільший показник у північній Європі.

  Фредерик Рейнфельдт, прем`єр-міністр Швеції: "Ми не дозволимо групі молодиків, які прагнуть до насильства, керувати суспільством. Вони глибоко помиляються, якщо думають, що таким чином зможуть чогось досягти. Закони у Швеції однакові для всіх".

  Мішель Ерсой, інструктор з бойових мистецтв: "Я нікого з тих хлопців не знаю. Це дуже погано, що вони підпалюють машини та трощать все навкруги. Я намагався їх зупинити, але не вийшло".

  Попередній матеріал
  Новий власник ТВі заперечує факт розслідування його діяльності у Великій Британії
  Наступний матеріал
  ФБР підозрює Царнаєвих у причетності до потрійного вбивства
  Теги: