Новий власник ТВі заперечує факт розслідування його діяльності у Великій Британії

  Інформацію про розслідування кримінальної справи спростовує новий власник телеканалу ТВі Олександр Альтман. Він також запевнив, що канал буде розвиватися, а його керівництво працює над розширенням сітки мовлення.

  Про порушення кримінальної справи проти Олександра Альтмана у Великій Британії заявив попередній власник телекомпанії Костянтин Кагаловський. Кримінальне провадження, за його версією, відкрито за двома статтями - махінації та підробка документів. За словами Кагаловського, на території Британії було підроблено три документи, на основі яких бізнесмен Альтман і отримав контрольний пакет акцій телеканалу.

  Тим часом, в Україні теж порушено кримінальну справу щодо рейдерського захоплення телеканалу ТВі. Нагадаємо, в квітні відбулася зміна керівництва компанії, частина колективу ТВі не визнала нових власників законними і звільнилася, назвавши прихід нового керівництва рейдерським захопленням.

  Наталія Катеринчук, екс-гендиректор телеканалу ТВі: "Что происходит там с нашим оборудованием, которое все оформлено на компанию "Интерпрофит" - нам сказать тяжело, нас туда не пускают, нам тяжело оценить убытки, которие мы уже потерпели".

  Костянтин Кагаловський, бізнесмен: "Вся вот эта махинация, она построена на трех документах, которие поддельны. Это даже вопрос внутрианглийский, потому даже если кто-то им руководил из-за границы, то это все равно есть нарушение законов и преступление на територии Великобритании".

  Попередній матеріал
  У Києві презентували документальний фільм про Олімпіаду в Лондоні
  Наступний матеріал
  У Стокгольмі не вщухають заворушення і погроми
  Теги:
  Loading...