ФБР підозрює Царнаєвих у причетності до потрійного вбивства

  Нові подробиці у справі так званих "бостонських терористів". Убитий під час затримання Тамерлан Царнаєв - міг бути причетним до потрійного вбивства, здійсненого ще 2 роки тому.
  За даними американських медіа, про це розповів інший підозрюваний - товариш братів Царнаєвих - Ібрагім Тодашев. Напередодні його допитували агенти ФБР. За офіційною версією, чоловік розповів про убивство, а потім - накинувся на агента. Той, захищаючись, вистрелив у Тодашева. Від одержаних поранень чоловік помер у лікарні. Друзі померлого, однак, запевняють - він не причетний ані до вбивства, ані до вибухів на Бостонському марафоні. Нагадаємо, 15-го квітня загинули 3 людини, майже три сотні зазнали поранень. У нападі звинуватили вихідців із Чечні - братів Царнаєвих.

  Хусн Тарамов, друг Ібрагіма Тодашева: "Це все тому, що він знав Тамерлана і говорив з ним по телефону десь за місяць до вибухів. От і все... Ті двоє братів нікому про свої плани не розповідали. Я не куплюся на цю історію. Ібрагім не міг напасти на агента ФБР. Я його знаю..."
  Попередній матеріал
  У Стокгольмі не вщухають заворушення і погроми
  Наступний матеріал
  Ангела Меркель - найвпливовіша жінка світу за версією "Форбс"
  Теги: