Вакцинація від COVID-19
Вакцинація від COVID-19 5 канал / Час. Підсумки тижня

У США вакциновані користувачі сайтів знайомств матимуть переваги – ініціатива Білого дому

Читайте по-русски
Відомо, що одна з платформ уже заявила про участь у цій промо-акції з популяризації вакцинації

Щеплення від коронавірусу може зробити тебе привабливішим. Із такою заявою до американців звернулися в Білому домі. В адміністрації Джо Байдена повідомили про початок співпраці з найбільшими платформами для онлайн-знайомств у країні. І заявили, що вакциновані користувачі цих платформ тепер отримуватимуть більше реакцій від потенційних партнерів.

"Сьогодні низка сайтів знайомств представляють кілька функцій, які заохочують вакцинацію та сприяють людям у пошуку таких самих користувачів. Адже люди, які демонструють свій статус вакцинації, мають на 14% більше шансів отримати позитивну реакцію від іншого користувача. Таким чином, ми нарешті знайшли те, що робить нас усіх привабливішими – це щеплення", – розповів старший консультант Білого дому з питань протидії пандемії COVID-19 Енді Славітт.

У межах співпраці з Білим домом, платформи онлайн-знайомств запропонують своїм вакцинованим користувачам низку нових можливостей, зокрема вони матимуть доступ до спеціальних значків та зможуть безкоштовно користуватися функціями преміум-акаунтів. Окрім цього, вони також зможуть підказати, де розташований найближчий доступний пункт вакцинації. Відомо, що одна з платформ уже заявила про участь у цій промо-акції з популяризації вакцинації. Американці ставляться до такого рішення влади неоднозначно. Деякі переконані, що рішення про вакцинацію кожна людина повинна приймати самостійно.

"Мені здається, що кожен вирішує для себе сам, йти чи не йти на побачення з невакцинованими. Для мене це не має значення. Кожен вирішує особисто для себе. Це і є американська свобода вибору", – вважає житель Чикаго Ерін Восс.

Однак є і такі американці, які підтримують подібні ініціативи Білого дому. Пояснюють: упевненість у вакцинації партнера дозволить не витрачати сили на те, щоби думати про необхідність його убезпечити.

"Для мене вакцинація – не найголовніше. Але це важливо. Адже в мене є партнер, і якщо він не буде щеплений, я постійно думатиму про те, що він у небезпеці. Саме тому вакцинація – це добре, і кожному слід зробити щеплення", – переконана жителька Нью-Йорка Еріка Арял.

Запровадження нових функцій на платформах онлайн-знайомств розпочнеться вже найближчим часом та триватиме до Дня незалежності Сполучених Штатів – 4 липня. Саме до того моменту адміністрація Джо Байдена планує виконати амбітну мету президента – вакцинувати 70% дорослого населення країни.

Євген Пилипчук, "5 канал"

Як у столиці робили щеплення вакциною Pfizer – фотогалерея

Вакцинація
/
Вакцинація
Вакцинація
/
Вакцинація
Вакцинація
/
Вакцинація
Вакцинація
/
Вакцинація
вакцинація
/
вакцинація
вакцинація
/
вакцинація
вакцинація
/
вакцинація
вакцинація
/
вакцинація

Попередній матеріал
Смертельна ДТП у Києві: вантажівка вилетіла на зустрічну смугу, наїхала на легкове авто і загорілася (оновлено)
Наступний матеріал
У Львові для трійці нерозлучних собак небайдужі встановили будку – унікальна історія чотирилапих
Loading...

За перші 100 днів президентства Байдена у США зробили більш ніж 220 млн щеплень від COVID-19

США постачатимуть вакцини від COVID-19 на весь світ – Байден

У світі зробили вже понад мільярд щеплень – лідером за темпами вакцинації є Ізраїль

Чому США призупиняють вакцинацію препаратом Johnson & Johnson та які наслідки це матиме – сюжет

США призупинили щеплення вакциною "Джонсон і Джонсон" – причина

У США рекомендували призупинити вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через виникнення тяжкого тромбозу