У США презентували Speed Racer'а братів Вачовські

  Режисери фільму "Матриця" презентували нове кіно. Прем`єра стрічки "Спіді гонщик" братів Вачовських відбулася у Лос-Анджелесі.
  Особливість фільму - поєднання гри акторів-людей та персонажів мультфільму-аніме. Усі сцени з людьми знімалися на тлі зеленого екрану. Лише під час монтажу замість зеленої тканини підставляли комп`ютерну анімацію. До виходу картини на екран, актори не знали - що саме відбувається в кадрі. І мусили працювати з максимумом уяви та  акторської фантазії. Стрічку знято за мотивами японського мультика 60-х років. Головний герой - гонщик на ім`я Спіді мріє підкорити світ на своєму супер-автомобілі. Світова прем`єра планується на 9-те травня, українські глядачі зможуть переглянути стрічку вже з 29-го травня.

  Сьюзан Сарандон, актриса: "Брати Вачовські мали чудову ідею - зняти те, що до них ніхто не знімав. Я люблю почуття гумору цих режисерів, вони справді роблять прорив у кіномистецтві. Мені також дуже сподобалася тема родини, яка розкривається у цьому фільмі".

  Еміль Гірш, актор, виконавець головної ролі: "Те, що брати Вачовські привнесли у кіно як режисери - це дивовижний візуальний ряд. Ти ніколи навіть не зможеш уявити собі, ще це, доки не побачиш".
  Попередній матеріал
  Україна знизила світові ціни на пшеницю
  Наступний матеріал
  У Києві з офіційним візитом перебуває прем`єр-міністр РФ (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...