У США популяризують новий вид йоги на воді

  Йога на воді. У США тепер усі охочі можуть шукати гармонії не лише у тренувальних залах, а й на природі. Заняття йогою на воді пропонують на узбережжях Флориди, Каліфорнії, Гаваїв та Вашингтону. Балансують на рухливій поверхні - дошками для серфінгу та веслами.

  Займатися йогою на твердій поверхні доволі непросто, а завмерти у позі і при цьому плисти на дошці - здається зовсім нереальним. Утім, стимулювальна розминка цілком можлива на рухливій поверхні, кажуть послідовники нового виду йоги. До того ж такі заняття ще ефективніші, адже задіяні усі групи основних м`язів, позаяк треба втриматися на дошці і водночас злитися з навколишнім світом.

  Хасна Арті, інструктор з йоги на воді: "Цей вид йоги швидко розвивається. Адже все не так складно, як здається на перший погляд. Це може робити кожен, варто лише спробувати. Заняття проводять на дошках із серфінгу. На них зручно триматися, спираючись на весло. До того ж можна споглядати прекрасні краєвиди".

  Для нового виду йоги послідовники індійської культури розробили додаткові пози, щоби під час занять було зручніше балансувати на воді.

  Вікі Вілсон, відвідувач занять з йоги на воді: "Це зовсім інші відчуття, ніж коли ти займаєшся у приміщенні. Там відволікає мобільний або годинник, який цокає. Заняття на воді - це ніби єднання з природою, суцільна гармонія, яка заспокоює тебе. Ти не порівнюєш себе з іншими, не можеш навіть подивитися у чийсь бік - тобі постійно треба балансувати".

  Злитися через практику йоги з природою можна поки що лише у Флориді, Каліфорнії, Вашингтоні та на Гаваях. Одне заняття коштує двадцять три долари, тоді як абонемент на місяць обійдеться у 325 доларів. Щоправда, єдина незручність - заняття перериватимуть під час зимового сезону.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  МНС запровадило надзвичайний протипожежний режим на Донеччині [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Перу протестують військові пенсіонери
  Теги: