У Перу протестують військові пенсіонери

  Масові протести у Перу. Підвищення пенсій вимагають тамтешні військові у відставці. Вони виступають проти нових реформ, які призведуть до зниження щомісячних виплат.

  Сотні обурених пенсіонерів та їхніх родичів вийшли на вулиці столиці країни, Ліми. Демонстрація була мирною. Проте людей розігнали сльозогінним газом та кийками. Пенсійну реформу пропонував президент Алан Гарсія, термін повноважень якого спливає наступного місяця. Новообраний глава держави теж заявляв про зміни у соціальному забезпеченні під час президентської кампанії. Утім, про які саме новації йдеться - невідомо.

  Карлос Палма, солдат у відставці: "Через цей закон вони намагаються зменшити наші пенсії, позбавити нас соціальних прав, передати підтримку армії та поліції до національного пенсійного бюро".

  Ельвіра Паломіно, вдова полісмена: "Вони грабують нас, відбираючи те, що належить нам. В нас немає на що жити, погасити борги нашої родини. Наші діти не можуть ходити до школи. Ми не можемо придбати хорошу їжу та медикаменти".

  Попередній матеріал
  У США популяризують новий вид йоги на воді
  Наступний матеріал
  Тайвань потерпає від повеней і зсувів ґрунту
  Теги: