Джон Кеннеді

У США опублікували секретні документи ФБР та ЦРУ стосовно вбивства Кеннеді

Серед іншого були розсекречені показання агента КДБ, який вів справу Лі Харві Освальда у СРСР

Національний архів Сполучених Штатів опублікував секретні документи, що стосуються вбивства 35-го президента США Джона Кеннеді. Усього у відкритий доступ потрапили майже 4 тис. документів ФБР та ЦРУ, доступ до яких був засекреченим упродовж останніх 25 років. Тепер їх може переглянути кожен охочий, передає "5 канал".

Із них 400 документів раніше були цілком таємними, ще понад 3 тис. – публікували частинами у відредагованому вигляді. В архівах зокрема містяться 17 файлів з аудіозаписами свідчень офіцера КДБ Юрія Носенка, котрий надавав ЦРУ свідчення про єдиного підозрюваного в убивстві. Після 9 років роботи у держбезпеці СРСР він у 1964 році, вже після вбивства Кеннеді, втік до США.

"Носенко стверджував, що коли він був агентом КДБ, він вів справу Лі Харві Освальда, під час проживання того у СРСР", – йдеться на сайті архіву. Інтерв'ю з Носенком було записано в січні, лютому і липні 1964 року. Викладена частина документів – лише перша порція матеріалів, що пов'язані із вбивством Кеннеді, запланованих до публікації.

Джона Кеннеді застрелили 22 листопада 1963 року в Далласі. За результатами роботи спеціально створеної комісії єдиним виконавцем вбивства визнали Лі Харві Освальда. Однак його так і не засудили, адже через два дні після замаху він був застрелений.

Дивіться також фотогалерею:

Мережею ширяться раніше невідомі фото вагітної Мерилін Монро – фотогалерея

Вагітна Мерилін Монро
/
Вагітна Мерилін Монро
/
Вагітна Мерилін Монро
/
Вагітна Мерилін Монро
/
Вагітна Мерилін Монро
/
Вагітна Мерилін Монро
/

Попередній матеріал
Стрілянина у Дніпрі: поліція розслідує інцидент з АТОвцями за статтею "умисне вбивство"
Наступний матеріал
Плата за жорстокість: киянин отримав півроку в'язниці за знущання над кішкою