У США на виборах президента очікують рекордну явку молоді (РОЗШИРЕНО)

  У Сполучених Штатів цьогоріч на виборах президента очікують рекордну явку молоді. За останніми даними, половина юнаків і дівчат до 30-ти років уже зареєструвалися на дільницях. Подібну активність спостерігали лише 30 років тому, коли виборчий ценз знизили до 18-ти років.
  Причини нинішнього ажіотажу дещо інакші. Це - економічна криза, недовіра до чинного уряду та  вдала рекламна кампанія. Від початку перегонів і демократи, і республіканці приділяли молоді чимало уваги.

  Біла футболка із закликом прийти на дільниці - символ нової кампанії фірми "Геп". Замість малюнку - прочерк. Кожен охочий сам може вписати - за кого, чи за що збирається голосувати. Головне, на думку авторів ідеї, - вголос висловити свої переконання.

  Біл Мегер, телеведучий: "Содіваюся, вибори важливі для кожного. Для мене - беззаперечно. По-перше, це моя робота - розповідати про них. Але, що навіть важливіше, - я громадянин цієї країни і хочу для неї найкращого. Ми маємо бути лідерами світу. А на таких темах як глобальне потепління у вибори не виб`єшся".

  Крістен Белл, акторка: "Необхідно із відповідальністю ставитися до кожної істоти на Землі, не лише до людей!"

  Перез Хілтон, блогер: "Свобода слова, свобода доступу до інформації - це дуже важливо. Участь у виборах - дуже важлива. Це не просто право голосу, це життєва необхідність".

  Яскравий вияв американської свободи слова - це свіжі життєписи обох кандидатів. Біографію Джон Маккейна і барака Обами опублікували у вигляді коміксів. У них суперники долають перешкоди, борються з ворогами та все ж - без остаточної перемоги. Адже, до виборів президента - майже місяць.

  Джеф Маріот, письменник: "Хвилин 20 погортаєте книжку - і будете знати, хто ці люди, що траплялося з ними в житті. Ви краще зрозумієте людей, від яких залежить майбутнє нашої країни".

  За данимиопитувань, більшість молодих американців- підтримуютьє демократа Барака Обаму. За нього готові проголосувати 60% опитаних. Тоді як за Джона Маккейна - удвічі менше. Щоправда, дослідження проводили ще до публікації біографічних коміксів, тожу розклад сил може і змінитися.
  Попередній матеріал
  Подвійний референдум відбудеться за 2 дні у Литві (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  У Києві відкрився п`ятий фестиваль "Азія-Кіно" (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...