У Швеції сестри-близнючки знайшли одна одну після 28 років розлуки

  Індонезійські сестри-близнючки знайшли одна одну після 28 років розлуки. Обидві опинилися на іншому боці планети, у Швеції, мешкають поруч, а їхні біографії - мають чимало спільного.

  Дівчат-двійняток розлучили, коли їм було менше двох років. Обидвох індонезійок удочерили до далекої Швеції. Ще рік тому жінки й не підозрювали про існування одна одної. Мама одніє з дівчат здогадувалася про існування у доньки сестри. Ще коли вона забирала дитину з сиротинця, таксист розказав жінці, що в її нової доньки є сестра.

  Лін Бекман: "Таксист сказав моїй мамі індонезійські імена - моє та моєї сестри - і вона їх записала. А коли приїхала додому - почала пошуки".

  Мати швидко знайшла другу родину, яка так само вдочерила дівчинку з Індонезії. Вони навіть зустрілися, та в документах дівчат було багато розбіжностей, а самі діти - були зовсім несхожі. Тож батьки вирішили, що це якась помилка. Через багато років друга дівчина таки вирішила знайти сестру.

  Емілі Фальк: "Коли я вперше писала до Лін - переживала, як вона відреагує. Раптом подумає, що я дивна, чіпляюся до неї або щось таке. Я дуже нервувалася".

  Тест ДНК підтвердив - дівчата дійсно двійнята. У їхньому житті виявилося багато спільного, а подекуди - співпадають факти біографії. Обидві вийшли заміж в один день, з різницею в рік.

  Лін Бекман: "Ми обрали однакові професії: обидві - вчительки".

  Емілі Фальк: "І на весіллі танцювали під одну й ту саму пісню".

  Сестри мешкають за 40 кілометрів одна від одної й часто зустрічаються. Планують вирушити до Індонезії та спробувати дізнатися правду про своє походження. У свідоцтві про народження однієї з них вказано, що батько працює таксистом. Можливо, саме він 28 років тому підказав одній з мам ім’я іншої дитини. 

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Через морози в Брюсселі перестав пісяти хлопчик
  Наступний матеріал
  Бригинець: передача пам`яток релігійним громадам спричинить їх руйнування
  Теги: