5.ua

У штаті Міссісіпі губернатор ввів режим надзвичайного стану

  Шторм, який спричинив загибель 16 осіб у кількох американських штатах минулими вихідними, досяг штату Міссісіпі, звідки вже надходять повідомлення про потужні торнадо, передає американський телеканал CNN.


  Також повідомляється про ситуацію в інших штатах, сусідніх із Міссісіпі. Кілька будинків були зруйновані або пошкоджені в місті Тупело, штат Массачусетс, після того, як на нього обрушився торнадо. Про жертви і постраждалих не повідомляється. Метеорологи також попереджають про "великий, руйнівний і надзвичайно небезпечний" буревій, який було помічено між містами Джексон та Тупело. За даними ЗМІ, в цьому штаті також діє режим НС, який ввів губернатор Філ Брайант.

  Як зазначає телеканал, торнадо в Оклахомі, Айові та Арканзасі, де в минулі вихідні загинули 16 людей, були лише "першим актом шторму". Метеорологи також оголосили загрозу утворення торнадо в Алабамі і Теннессі, повідомляє телеканал Fox News.

  У свою чергу, телеканал WCTI12 повідомляє, що губернатор Північної Кароліни також ввів режим НС для чотирьох округів. У п'ятницю на цей штат обрушилися відразу кілька торнадо. В результаті були сильно пошкоджені або зруйновані близько 200 будинків, 16 осіб звернулися за допомогою до лікарні. Як зазначає телеканал, оголошення режиму необхідно для отримання федеральних субсидій на ліквідацію наслідків удару стихії.

  Раніше повідомлялось про 12 загиблих, але ця цифра, нажаль, зараз вже виросла.
  Попередній матеріал
  Шойгу сказав, що російські вояки відведені від українського кордону
  Наступний матеріал
  Мінюст: Збиткі від окупації Криму становлять 950 млрд. гривень