5.ua

Шойгу сказав, що російські вояки відведені від українського кордону

  Російські військові підрозділи відведені від українського кордону та повернуті в місця їх постійної дислокації. Про це заявив міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу міністром оборони США Чаку Хейгелу під час телефонної розмови 28 квітня, повідомляє прес-служба Міноборони РФ.

  За словами Шойгу, перспектива жорстких силових дій проти мирного населення України змусила російську сторону оголосити про початок масштабних військових навчань на національній території РФ - в регіонах, прилеглих до кордонів з Україною.

  "Це рішення було оприлюднено публічно. Однак як тільки українська влада заявила про відсутність намірів використовувати регулярні військові частини проти беззбройного населення, російські підрозділи були повернуті в місця їх постійної дислокації", - запевнив свого американського колегу Шойгу.

  Як повідомлялось, 24 квітня міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про початок військових навчань батальйонних і тактичних групи Південного і Західного військових округів Росії в прикордонних з Україною районах. Він назвав причиною навчань збільшення кількості українських військ на Сході України, які нібито будуть застосовувати зброю проти "мирних" громадян в Донбасі, маючи на увазі озброєних до зубів останніми новинками вогнепальної зброї та гранатометами бойовиків, яких фінансує Росія.
  Нагадаємо, раніше Україна вимагала від Російської Федерації пояснити мету військових навчань на кордоні.
  Попередній матеріал
  Геннадія Керенса перевезли до ізраїльської клініки
  Наступний матеріал
  У штаті Міссісіпі губернатор ввів режим надзвичайного стану
  Теги:
  Loading...