5.ua

Геннадія Керенса перевезли до ізраїльської клініки

  Харківського міського голову Геннадія Кернеса, на якого 28 квітня було скоєно замах у Харкові, перевезли на лікування в Ізраїль.

  Про це повідомив керівник Департаменту масових комунікацій та зв'язків із громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

  За його словами, минулої ночі до Харкова прибули ізраїльські медикі, котрі спеціалізуються на лікування вогнепальних поранень. Вони оглянули Кернеса, зробили висновок, що українські медики зробили правильні кроки для стабілізації стану харківського голови.

  Сидоренко додав, що ізраїльські лікарі, оглянувши Кернеса, вирішили транспортувати його до своєї клініки. Назву клініки речник Харківської міськради відмовився назвати. За його словами, о 3:20 спеціалізований літак, на якому перебував міський голова Харкова, вилетів до Ізраїлю. Сидоренко зауважив, що стан пораненого не поліпшився.

  Як відомо 28 квітня, невідомий з вогнепальної зброї важко поранив Геннадія Кернеса. Він отримав складне поранення грудної клітини та черевної порожнини. Його прооперували в харківській лікарні невідкладної допомоги. За словами хірурга, який оперував Кернеса, загроза для життя пацієнта ще залишається.

  За даними компетентних джерел, у Кернеса стріляли, ймовірно, зі снайперської гвинтівки Драгунова.

  Попередній матеріал
  У Британії заморозили "відмиті" українські гроші можновладців
  Наступний матеріал
  Шойгу сказав, що російські вояки відведені від українського кордону
  Теги:
  Loading...