У Шанхаї відкрився міжнародний автосалон

  Чотирнадцятий міжнародний автосалон відкрився у Шанхаї. З понад тисячі автомобілів на виставці, 75 - представили уперше. Головна тема цьогорічного автосалону - інновації на завтра. У рамках цього девізу особлива увага прикута до екологічих машин. Неабиякий попит і на найдорожчі марки, чимало з них продали іще до відкриття виставки.

  Новий Фольксваґен Жук - одна з головних прем`єр автосалону у Шанхаї. Автомобіль має класичну для цієї марки форму, але є просторішим за свого попередника, так званого "Нового Жука", випущеного у 98-му. Цей має більш плаский дах, і не таку округлу форму. Також - споживає менше пального. Одночасно із Шанхаєм презентували нове авто у Берліні та Нью-Йорку. В продажу машина з’явиться на початку 2012-го.

  Веймінґ Сон, член правління представництва Volkswagen у Китаї: "Ми привезли це авто в Азію. Не лише в Китай, але й в інші країни азійсько-тихоокеанського регіону. Думаю, продажі будуть дуже успішними. Ось - те, що ми називаємо "жуком" 21-го сторіччя".

  "Фольксваґен жук" - не єдиний дебютант на Шанхайському автосалоні. Загалом 75-ть машин із тисячі ста представлених - показали вперше - саме для китайського споживача. Потішили новинками, зокрема, Тойота, Лексус, Ніссан, Мерседес та Шевроле. Китайський ринок для автовиробників є найбільшим у світі. Продажі не впали навіть під час фінансової кризи. За останній час у Піднебесній зросла кількість грошовитих споживачів - доларових мільйонерів, які уже розкупили найдорожчі авто на виставці. Серед них - моделі від Астон Мартін і Майбах.

  Клаус Майєр, виконавчий директор представництва Mercedes у Китаї: "У 2006-му ми продали в Китаї сімнадцять тисяч своїх автомобілів. Торік - вже сто п’ятдесят тисяч. І лише за першу чверть поточного року - сорок чотири тисячі. Це вже означає зростання продажів на 86 відсотків".

  Автосалон у Шанхаї - найбільший у світі. Його влаштовують на території площею 230 тисяч квадратних метрів. Девіз цьогорічної виставки - "Інновації на завтра". Йдеться не лише про скорочення споживання пального, а насамперед - про перехід на нові види палива, нешкідливого для довкілля. Тож екологічні авто на виставці - мають особливу увагу.

  Нонна Стефанова, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Режим Каддафі згоден провести вільні вибори
  Наступний матеріал
  Галину Керегу обрано секретарем Київради
  Теги:
  Loading...