Галину Керегу обрано секретарем Київради

  Київрада з новим секретарем. Депутатський корпус очолила Галина Герега із фракції "Громадський актив Києва". На голосування за її кандидатуру поставив сам Леонід Черновецький. Не обійшлося без скандалу - обрання Гереги незаконне - заявляє опозиція. І голосування проігнорувала.

  Презентувати нового секретаря прийшов мер. Та відразу отримав пропозицію - піти: написати заяву про звільнення услід за Олесем Довгим. Та поки каже, прийшли не мера обирати, а нового секретаря. Ще вчора кандидатури було дві: регіонал Володимр Дейнега та Галина Герега із громадського активу Києва. Зупинилися на останній.

  Відтак, Київраду очолила Галина Герега - співвласниця мережі будівельних гіпермаркетів та одна із найзаможніших жінок Ураїни за версією журналу "Форбс". Її персональні статки майже 250 мільйонів доларів. Господарювати вміє - зізніється новообраний секретар. А от у політиці - тямить мало.

  Букет білих троянд - від голови КМДА Олександра Попова. Виконавча влада керманичем законодавчої - задоволена.

  Тим часом опозиція протестує: голосування незаконне. Обирати секретаря мали таємно і за бюлетенями. Натомість - голосували картками. Б`ютівці та кличківці голосування проігнорували. 

  Секретар від ГАКу опозицію не влаштовує. Їй закидають голосування за низку земельних питань. Зокрема, і на скандальній сесії у жовтні 2007 р.. Сама Галина Герега - помилок обіцяє не повторювати.

  Вдала зміна секретаря чи обмін шила на мило - стане відомо вже наступного тижня. Свою першу сесію Галина Герега проведе 28 квітня. Розглядатимуть питання, перенесені з минулої сесії. 

  Світлана Одаренко, Андрій Верстюк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Шанхаї відкрився міжнародний автосалон
  Наступний матеріал
  Працівника Київенерго судитимуть за прорив теплотраси
  Теги:
  Loading...