thekievtimes.ua

МЗС РФ назвало російську агресію "вигаданою загрозою"

  Росія зажадала від представників Альянсу роз'яснень щодо рішень саміту

  Міністерство закордонних справ РФ з образою заявляє, що НАТО знову намагається "демонізувати" Росію. Про це йдеться у коментарі речниці МЗС РФ Марії Захарової у зв'язку з Варшавським самітом Альянсу, ця зустріч демонструє "концентрацію зусиль на стримуванні відсутньої загрози".

  "Всупереч об'єктивним інтересам підтримання миру і стабільності в Європі, необхідності сполучення потенціалів всіх відповідальних міжнародних гравців у протидії реальним, а не надуманим викликам сучасності, альянс концентрує свої зусилля на "стримуванні" вигаданої "загрози зі Сходу", - заявили у МЗС Росії.

  При цьому у зовнішньополітичному відомстві вбачають в активізації військової розбудови Альянсу спроби "демонізувати" Росію.

  Крім того, МЗС Росії також зажадали від представників Альянсу роз'яснень "щодо натовського посилення за всіма "азимутами" в ході запланованого на 13 липня чергового засідання ради Росія-НАТО на рівні постійних представників".

  Як повідомлялося, на саміті НАТО у Варшаві було прийняте рішення про розміщення багатонаціональних батальйонів у Естонії, Латвії, Литві та Польщі. Представники НАТО назвали це відповіддю на російські дії.

  В Альянсі також заявили, що активізують співробітництво у сфері оборони з Фінляндією і Швецією шляхом проведення спільних навчань і збільшення обміну інформацією щодо подальшого посилення активності російських військовослужбовців у повітрі і на морі.

  Нагадаємо, основний результат для Києва на саміті НАТО у Варшаві - це ухвалення комплексного плану підтримки України. На 10-ти сторінках прописані напрямки, за якими Альянс готовий співпрацювати.

  Попередній матеріал
  У день народження Сенцова на Майдані відбудеться акція на його підтримку
  Наступний матеріал
  Голова райдержадміністрації Луганщини стріляв у місцевих жителів, є постраждалі
  Теги:
  Loading...

  За стандартами НАТО: Українські десантники проходять навчання з бойової стрільби у Чехії

  Порошенко нагородив заступника генсека НАТО українським орденом

  НАТО розпочинає нову операцію проти контрабандистів у Середземному морі

  Климпуш-Цинцадзе: Україна переходить на інший щабель партнерства з НАТО

  Порошенко та лідери країн НАТО обговорили наступні кроки проти російської агресії

  Клімкін: НАТО - оборонна спільнота, яка базується на цінностях, а не на брязканні зброєю