У Росії порушили справу за рекламу "голосом Путіна"

  Перше засідання по справі щодо "озвучуванні ролика голосом, подібним до голосу президента РФ" вже призначено на 23 березня

  Пермське управління Федеральної антимонопольної служби Росії порушило справу про використання "голосу Путіна" в рекламі кімнати квестів у ефірі однієї з місцевих радіостанцій. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на сайт Пермського управління ФАС.

  "В рамках попередньої перевірки спірний ролик обговорювався на експертній раді щодо реклами. Рада дійшла висновку, що при озвучуванні ролика голосом, подібним до голосу президента РФ В.В.Путіна, створюється враження, що в даному ролику використовується голос президента РФ, і що даний квест-рум схвалюється президентом РФ", – пояснили у Пермському управлінні ФАС.

  Зазначається, що означена ситуація підпадає під статтю №5 закону РФ "Про рекламу", де мовиться, що реклама, яка містить неправдиві відомості про рекомендації фізичних або юридичних осіб щодо об'єкта рекламування або про його схвалення – визнається недостовірною.

  Перше засідання по справі вже призначено на 23 березня.

  Кремль хоче перетворити президентські вибори на "референдум" про довіру Путіну.

  Попередній матеріал
  "Просто додай води": в Австралії коал рятують від спраги – фото
  Наступний матеріал
  Мін'юст США звинуватив працівників ФСБ Росії у зламі сервісу Yahoo