Російські ЗМІ назвали двох "замовників" ліквідації "Гіві" – Зорян і Шкіряк

5.ua

Журналісти російського пропагандистського каналу переконані, що викрили двох замовників ліквідації ватажка бойовиків "Гіві"

В ефірі "Росія 24" запевняють, що ліквідацію бойовика "Гіві" замовили "два представника українського істеблішменту" – Зорян і Шкіряк. 

"Є наразі попередня версія. Зараз говорять про замовників вбивства... Називають два прізвища: Зорян і Шкіряк. Це представники українського істеблішменту. Вони могли бути замовниками цього злочину. Тепер йдуть суперечки про те, хто ж міг бути виконавцем", – авторитетно заявляють у російському "ЗМІ". При цьому "Зорян" російський "журналіст" вимовляє з наголосом на "о".

Далі у відео так званий "міністр оборони ДНР" Володимир Кононов розповідає про те, що "зателефонував якийсь Ярош і сказав, що це зробили його побратими", а також "запропонував здатися".

Відео вже переглянув радник очільника МВС України Зорян Шкіряк і прокоментував його на своїй сторінці у Facebook: "Геніально! Жесть! Тепер нас двоє, аж страшно. І як далі з цим жити?..."

Користувачі у мережі активно обговорювати фейк російського телеканалу. Дехто у коментарях під постом політика пише, що знає і Зоряна, і Шкіряка, зокрема і сам радника Авакова.

Фото: twitter.com

Як повідомляв 5.UA, Шкіряк прокоментував звинувачення у ліквідації терориста "Гіві" на свою адресу. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ