Ватажок терористів 'Гіві' korrespondent.net

"Скажений ліфт приїхав по "Гіві": Шкіряк прокоментував звинувачення у вбивстві терориста

Радник міністра МВС Зорян Шкіряк розповів, що вбивство Гіві є ланкою одного великого ланцюга під назвою "Скажений ліфт", який цілеспрямовано та послідовно ліквідує ватажків терористів

Радник міністра МВС Зорян Шкіряк прокоментував 5.UA інформацію, яку поширили сепаратистські ЗМІ з посиланням на бойовика Басуріна про те, що Шкіряк може бути причетним до вбивства ватажка бойовиків Гіві.

За словами радника міністра, поширюючи неправдиву інформацію, Басурін таким чином визнає свою безпосередню причетність до ліквідації бойовика.

"Взагалі коментувати єресь, яка лунає з уст російського пропагандиста і цинічного брехуна Басуріна, одного з ватажків російських терористів банди "ДНР", досить складно. Взагалі будь-що, що лунає з його вуст – єресь, це ми вже всі зрозуміли та побачили. Я до цього абсолютно спокійно ставлюся, я вже до цього звик, бо в чому вони мене тільки не звинувачували. Я переконаний, що цією заявою Басурін визнав свою безпосередню причетність  і причетність ватажка Захарченка до ліквідації бойовика Гіві, яке, на моє глибоке переконання, було здійснене ними спільно з відповідними російськими спецслужбами. Тому я вважаю, що нічого дивного не сталося і до цього ставлюся спокійно, мабуть, це чергове визнання", – сказав Шкіряк.

Радник міністра МВС зазначив, що вбивствами бойовиків Росія зачищає свідків своїх кривавих злочинів.

"Я переконаний в тому, і ми про це заявляли, що це ланки одного великого ланцюга під назвою "Скажений ліфт", який невпинно рухається, і наразі ми бачимо, що по факту абсолютно цілеспрямовано та послідовно ліквідовано чергового ватажка терористів. Кремль зачищає усіх свідків своїх кривавих злочинів на території України, і це з 2014 року і свідки, і прямі учасники збиття Боінгу МН-17, це і масштабна агресія, яка була здійснена у серпні 2014 року, це і терористичні акти в Волновасі, Маріуполі, Дебальцево, Авдіївці. Тому в той чи інший спосіб, користуючись послугами тих чи інших бойовиків, Путін зачищає цей простір для того, щоб ліквідувати всіх свідків", – додав Шкіряк.

Шкіряк зазначив, що між вбитим бойовиком Гіві та Олександром Захарченком був конфлікт.

"У даній ситуації, безперечно, мова йде ще й про міжусобний конфлікт. Це конфлікт, який був між Захарченком і Гіві, відомий давно. Я думаю, що навіть ті, хто перебувають сьогодні на території тимчасово окупованих районів Донецької області, про це добре знають.

Конфлікт був як у сфері розподілу фінансових ресурсів, що поступали з Росії, так і перерозподілі сфер впливу, а також перерозподілі награбованого майна. Безумовно, тут відношення має і безконтрольність Гіві до Захарченка, неконтрольованість, оскільки останнім часом, останній рік Гіві не виконував прямих наказів Захарченка, і це слугувало однією з причин його ліквідації", – підсумував Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили про загибель ватажка бойовиків "Гіві". Згодом у поліції Донецької області та Міноборони підтвердили інформацію про знищення бойовика

Як повідомляв 5.UA, 16 жовтня 2016 року також у Донецьку в ліфті підірвали основного подільника "Гіві", російського терориста Арсенія Павлова на прізвисько "Моторола". 

Російський модернізований БТР-80 на базі бойовиків у Донецьку – фотогалерея

/
Модифікований російський БТР-80 з прицілом ТКН-4ГА-01
/
Візуальні відмінності стандартного і модернізованого БТР-80
/
Раніше на бронетранспортері був встановлений новіший прожектор ПЛ-1
/
Російські військові представили цей БТР відвідувачам як старий радянський БТР-70
/
Нналогічний БТР-80 на території заводу виробництва залізобетонних виробів у Макіївці
/
Нналогічний БТР-80 на території заводу виробництва залізобетонних виробів у Макіївці
/
Нналогічний БТР-80 на території заводу виробництва залізобетонних виробів у Макіївці
/
Вантажний автомобіль “Урал-4320” з дизельним двигуном ЯМЗ-238

Попередній матеріал
У Львові вандали закидали фарбою будівлю консульства Польщі – у МЗС України відреагували
Наступний матеріал
Хто і навіщо знищує найодіозніших сепаратиських ватажків – "Час. Підсумки дня"

Перекритий Донецьк та масові облави: у "ДНР" шукають убивць бойовика "Гіві"

З'явилося відео з кабінету, де вибухом був вбитий терорист "Гіві"

Наказ ліквідувати "Гіві" міг віддати Захарченко за узгодженням з російськими спецслужбами – Шкіряк