Павло Гриб
Павло Гриб 5 канал

У РФ почалися судові дебати у справі Павла Гриба – йому викликали "швидку"

Читайте по-русски
Політв'язень вкотре наголосив, що він вважає свою справу виключно політичною

У російському Ростові-на-Дону розпочалися дебати у справі українського політв'язня Павла Гриба. Про це повідомляє "Укрінформ".

У коментарі виданню 20-річний українець розповів, що почувається погано. Він повідомив, що належної медичної допомоги йому не надають.

"З часів минулого засідання, коли я захворів, ніхто нічого не зробив, мене відвозять сюди й кажуть, що я здоровий. Я прошу вас перенести засідання. Я не повинен тут сидіти і страждати з хворобами", – наголосив Гриб на засіданні.

Він зазначив, що не здатний брати участь у дебатах, скаржиться на нудоту та болі: "Сьогодні зранку вивели в окрему кімнату. Там нічого немає, закрили просто. Це робиться для того, щоб подивитись мої папери. Є для того спеціальні люди. Це мене навмисно вивели, подивились. Та у мене там нічого такого немає. Заяви, звернення, останнє слово".

Політв'язень також зауважив, що він вважає свою справу виключно політичною: "Я думаю, що це політика. І думаю, що коли цю справу тільки починали, ніхто не думав, що так вийде".

Як інформує видання, нині в засіданні суду оголосили перерву. Павлу викликали "швидку" допомогу.

Нагадаємо, Північно-Кавказький окружний військовий суд Росії у справі українського політв'язня Гриба призначив дебати на 21 та 22 березня. На засіданні у справі Гриба 4 березня у російському Ростові-на-Дону виступив його український лікар Василь Притула.

Попередній матеріал
Брифінг Голови ЦВК: демонстрація процесу друкування виборчих бюлетенів – відео
Наступний матеріал
"Можуть не встигнути і до 2-го туру": у "Самопомочі" порахували, скільки треба часу на ухвалення закону про мову
Loading...