Затримання у Росії Новая газета

У Росії акції на підтримку Навального: почалися масові затримання

Читайте по-русски
На акції вийшли вже понад 15 тисяч осіб

У Росії вже затримали понад 230 прихильників Олексія Навального. Вони сьогодні вийшли на акції протесту. Вимагають звільнити російського опозиціонера із СІЗО, передає "5 канал".

Так, у Хабаровську на акцію вийшли близько тисячі людей. Правоохоронці затримали кілька десятків людей, адже зібрання не узгодили зі владою. В автозаки людей кидали у Якутську та Владивостоці. В Іркутську протестувальники дійшли до будівлі місцевого уряду і залишили там "сувенір" – чоловічі труси. Затримання відбуваються у Красноярську, Улан-уде, Новосибірську, Омську, Барнаулі, Тюмені, Єкатеринбурзі та Томську.

За даними МБХ по всій Росії на акції в підтримку Навального вийшли вже понад 15 тисяч осіб.

У Москві ж повністю перегородили Пушкінську площу за кілька годин до майбутньої акції. Нині поліція з кийками у руках патрулює центр російської столиці, де збираються прихильники заґратованого опозиціонера.

Протести на підтримку Навального запланували провести у понад 60 містах Росії, а також у Сполучених Штатах та деяких країнах Європи.

Нагадаємо, політика затримали в аеропорту Москви одразу після повернення з Німеччини. У Європі він лікувався після отруєння "Новичком". Затримання пояснили "ухиленням від контролю" у кримінальній справі "Ів Роше", за якою політика засудили на 3,5 роки умовно. За 11 годин після затримання суд арештував політика на 30 діб.

Попередній матеріал
Врятувати "Фортуну": одесити під стінами поліції вимагали відпустити ветеранку АТО
Наступний матеріал
Пожежа у Харкові: почали обирати запобіжні заходи підозрюваним
Loading...