Вікторія Котеленець і конвоїрша з "ДНР"
Вікторія Котеленець і конвоїрша з "ДНР" 5 канал

Врятувати "Фортуну": одесити під стінами поліції вимагали відпустити ветеранку АТО

Читайте по-русски
Вікторію Котеленець неодноразово перевіряла СБУ, а сайт "Миротворець" ідентифікував у конвоєрші іншу жінку

Врятувати "Фортуну". Близько півсотні одеситів зібралися під стінами обласної поліції з вимогою звільнити ветеранку АТО Вікторію Котеленець, яка нині перебуває у Лук'янівському СІЗО. Жінці закидають конвоювання українських полонених в окупованому Донецьку в 2014 році. Слідчому здалося, що жінка начебто схожа на одну з сепаратисток, зображених на фото.

Долучились до акції на підтримку ветеранки друзі та знайомі родини Вікторії. Вони стверджують, що це не вона. У 2014 у неї була інша зачіска та колір волосся, ніж у жінки з "ДНР". Та й сама Вікторія у той час, за показами матері, перебувала в Росії. Вже пізніше повернулася до України та вступила до лав добровольців.

Крім того, Вікторію, за словами побратимів, неодноразово перевіряла СБУ, а сайт "Миротворець" ідентифікував у конвоєрші зовсім іншу жінку. Патріотична спільнота Одеси справу називає сфабрикованою , і якщо до понеділка Вікторію не відпустять, то готують низку звернень, зокрема до Міністерства у справах ветеранів та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Хороша посестра, не було за нею ніяких таких причин. Тим більше, СБУ перевіряло її щодо цих обвинувачень ще у 2015 році, і нічого не виявило. Власне, чому вони підняли зараз це питання – я не розумію", – зазначив побратим затриманої Олександр Присяжнюк.

"Заарештувати її – це показати всьому світу, що Зе-влада, що московська влада – вона все буде робити, щоб нищити продержавницькі, проукраїнські ініціативи", – вважає ветеран ООС Олександр Попов.

Попередній матеріал
В Україні є близько 3 тис. пунктів тестування на COVID: хто і як може зробити тест
Наступний матеріал
У Росії акції на підтримку Навального: почалися масові затримання
Loading...