Поховання російських окупантів
Поховання російських окупантів Фото ВВС

У РФ виявлено могили російських військових, які загинули на Донбасі – ВВС

  Читайте по-русски
  На пам'ятнику "Воїнам-землякам, полеглим за Батьківщину" в Архангельській області прямо зазначено, що старший сержант Кічаткін загинув в Україні

  В Росії знайшли поховання військових, які загинули на сході України і в Сирії. Відповідне розслідування провели журналісти ВВС, повідомляє "Українська правда".

  Зокрема, зазначається, що на пам'ятнику "Воїнам-розвідникам" в парку Перемоги в Калінінграді вибиті дані капітана Сергія Суслова, Сергія Федчікова і Вадима Василевського, котрі загинули у 2014 році. 

  Могилу офіцера сил спеціальних операцій Сергія Суслова група незалежних розслідувачів збройних конфліктів Conflict Intelligence Team (CIT) виявила в 2016 році в підмосковному Солнєчнєгорську. За життя він був нагороджений медалями "За приєднання Криму" і "За відвагу", посмертно став кавалером ордена "Мужності". Де загинув офіцер, невідомо. Дата смерті – 14 червня 2014 р., коли на сході України вже тривали бої за Маріуполь.

  Поховання російських окупантів
  Поховання російських окупантівФото ВВС

  Сергій Федчіков і Вадим Василевський були вбиті в липні і серпні того ж 2014 року – імовірно, в боях за Луганський аеропорт, кажуть розслідувачі. На сході України колишні військовослужбовці опинилися в складі щойно сформованої тоді приватної військової компанії "Вагнер".

  Ім'я іншого загиблого на сході України журналісти знайшли на меморіалі в підмосковному Зарайську. Це герой Росії, старший лейтенант Євген Трундаєв, який загинув 15 жовтня 2014 року. За даними видання, Трундаєв і ще кілька військових інструкторів з Росії загинули в районі села Сміле на Луганщині.

  На пам'ятному камені "Воїнам-землякам, полеглим за Батьківщину" в селищі Сєвєроонєжськ Архангельської області прямо вказано, що старший сержант Кічаткін Леонід Юрійович 20.08.2014 загинув в Україні.

  Поховання російських окупантів
  Поховання російських окупантівФото ВВС

  Зазначається, що про загибель кількох бійців 76-ї псковської дивізії на сході України в серпні 2014 року повідомляло видання "Псковська губернія". За кілька днів репортаж з похорону Кічаткіна опублікувала "Нова газета". Але на журналістів, які приїжджали тоді в Псковську область, нападали кремезні невідомі люди.

  Попередній матеріал
  Чиїми грошима Суркіси поповнювали депозити у "ПриватБанку" – розслідування Kroll
  Наступний матеріал
  Кравчук запросив Скабєєву до Києва
  Loading...