radiosvoboda.org

У РФ через невиплату зарплати голодують шахтарі

  Представник ініціативної групи каже, що ситуація з заробітком нині гірша, ніж в тяжкі 90-ті

  У прикордонній з окупованою частиною Донбасу Ростовській області РФ понад 60 гірників підприємств групи "Кінгкоул" 25 серпня вирішили продовжити голодування протесту, хоча раніше представники влади оголосили їм про початок погашення заборгованості із зарплати за два місяці 2015 року, повідомляє "Радіо Свобода".

  Представник ініціативної групи Дмитро Коваленко розповів, що основні вимоги – виплатити всі борги із зарплати за 2015 і 2016 роки, це понад 300 мільйонів рублів, або підписати колективну угоду під гарантії губернатора регіону.

  "У "лихі" 90-ті роки, коли теж нам не виплачувалася зарплата, але шахти працювали, – давали продукти харчування, ми в їдальнях отримували "під зарплату", оплачувалися комунальні послуги... А зараз набагато гірше – шахти закриті, з 90 шахт, які у нас були в області, залишилося тільки чотири", – пояснив Дмитро Коваленко.

  Усі підприємства групи "Кінгкоул" перебувають у стані банкрутства. Генеральний директор групи компаній Володимир Пожидаєв з 12 серпня поміщений під арешт за багатомісячну невиплату зарплати.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці липня 2016 року стало відомо, що будівельники Керченського мосту тікають до РФ – їм вже 2 місяці не платять зарплату.

  Попередній матеріал
  З Росії на Донбас доставили важкі РСЗВ "Град" – Тимчук
  Наступний матеріал
  Клінтон назвала Путіна "хрещеним батьком глобального крайнього націоналізму"
  Теги:
  Loading...

  Окупаційна влада Криму хоче виплатити зарплати майном "Укроборонпрому" в Севастополі

  Міністр соцполітики розповів за скільки років можна досягти мінімальних зарплат в 1000 євро в Україні

  Уряд розробить непопулістський механізм підвищення зарплат і пенсій – Гройсман

  "Мы попали и будет завихрение": Мінфін РФ попередив про брак грошей на зарплати