Пенсія
Пенсія strana.in.ua

Уряд розробить непопулістський механізм підвищення зарплат і пенсій – Гройсман

  Праця українців є недооціненою, зауважив прем'єр

  Кабінет міністрів розробить непопулістський механізм підвищення заробітних плат і пенсій, що відповідає можливостям економіки. Про цесьогодні на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

  "Наше завдання сьогодні – реформувати систему оплати праці таким чином, щоб кожен український громадянин отримував гідну заробітну плату... Можу сказати, що і пенсійна система вимагає сьогодні змін. Нам потрібно у рамках можливостей нашої економіки і Пенсійного фонду ухвалити всі необхідні рішення для того, щоб пенсія в Україні росла. У нас є думки з цього приводу, ми над цим питанням працюємо. Ми обов'язково це запропонуємо. Це будуть непопулістські рішення", – наголосив прем'єр.

  За його словами, праця українців є недооціненою, у зв'язку з чим державна підтримка має бути спрямована на стимулювання зростання зарплат. Гройсман також зазначив, що Кабмін до початку роботи парламенту після літніх канікул підготує пакет законодавчих ініціатив щодо стимулювання економічного зростання. "Ми повинні розробити пакет законодавчих ініціатив, які нам потрібні в рамках роботи українського парламенту для того, щоб забезпечити підтримку економічного зростання", – сказав він.

  За словами прем'єра, перші ознаки економічного зростання мають бути підтримані стимулюючою економічною політикою. "У нас є перші паростки економічного зростання, але цього недостатньо. Ми повинні його підтримати", - наголосив Гройсман.

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2016 року Гройсман прогнозував 1,5% зростання ВВП в 2016 році.

  Попередній матеріал
  Російська війна у Грузії мала стати уроком для світу, анексія Криму це підтверджує – голова МЗС Литви
  Наступний матеріал
  Кабмін ухвалив закон про забезпечення контрактників житлом
  Теги:
  Loading...

  Кабмін збільшив пільги на придбання твердого палива і газу для населення

  "Мы попали и будет завихрение": Мінфін РФ попередив про брак грошей на зарплати

  Парубій: У нардепів-прогульників із зарплат вирахували 1,5 млн грн

  Гройсман розповів про новостворений Офіс супроводження інвестицій

  Гройсман: Ціна на газ не може бути дешевшою – така як в Європі

  Гройсман: "Нафтогаз" у I півріччі отримав понад 20 млрд грн прибутку