фото hromadskeradio.org

Будівельники Керченського мосту тікають до РФ – їм вже 2 місяці не платять зарплату

Робітники готові отримати гроші на дорогу і повертатися в Росію

Працівники Керченського мосту вже два місяці не отримують зарплату і перебувають "на голодному пайку". Про таке повідомляє Kerch.fm.

У колишньому таборі "Акуна Матата" тепер гуртожиток для працівників, задіяних на будівництві Керченського моста. Вони вже більше 2 місяців не отримують заробітну плату. Більш того, сума за відпрацьовану годину при наборі на роботу була в півтора рази більше, ніж та, яку їм закрили в наряді. Про це журналісту видання розповіли зварювальники і монтажники, які живуть по Орджонікідзе, 80.

Їм обіцяли, що зарплата буде виплачуватися 25 числа кожного місяця з наданням харчування та житла. Але коли вони приїхали, і зарплата і обіцяні умови не відповідали обіцянкам. Робочим дали підписати договір, де вони вже були кондукторами ДІ, при цьому вони працюють монтажниками і зварювальниками.

"Ми працюємо 2 місяці на Керченському мосту з кримського боку, фірма називається ТОВ "Бізнес ресурс". Зарплату не виплачують. У договорі написана сума 23,50 на годину, а за договором, за яким нас набирали на роботу, нам обіцяли 1500 на день за 12 годинний робочий день, годину перерву, без вихідних. Ми всі приїжджі. За договором нам повинні були надавати житло і харчування. Все влаштовувалися по оголошенню", – розповів молодий чоловік з Воронежа.

За інформацією видання, робочим надають дворазове харчування, але й це дістається не всім.
 
"Після 11-годинного робочого дня в нічну зміну вони вважають, що ми дуже втомилися та хочемо спати і снідати ми взагалі не хочемо. За умовами видно, що на 50 осіб 2 туалети і 110-літровий бойлер", – додав інший робочий.
 
Чоловіки вже дійшли до такого стану, пише видання, що готові отримати гроші на проїзд і виїхати додому. Про те, що їм повернуть зарплату, вони вже не вірять.

Окрім того, видання повідомляє, що мещканенець Челябінської області В'ячеслав Абдуллін, не отримавши зарплату за відпрацьовану вахту в Криму, змушений був добиратися до Златоуста, де чоловіка чекають дружина і діти, пішки через всю Росію. Як розповіла його дружина Оксана Абдулліна, їй довелося розмістити у соцмережі заклик до дальнобійників з проханням допомогти чоловікові, взяти його в попутники. До цього часу він, разом з другом, пройшов пішки чотири дні, харчуючись ягодами і дикими фруктами. Але тепер їхні шляхи розійшлися, і В'ячеслав Абдуллін залишився один, передає Kerch.fm.

Як повідомляв 5.ua, на початку червня у ЗМІ з'явилася інформація, що Росія призупинила будівництво Керченського мосту через бюрократичну тяганину. 

Попередній матеріал
Миколаївець збив машиною грабіжника, який з пістолетом напав на його доньок
Наступний матеріал
"День цигаркової контрабанди": Одразу у трьох областях прикордонники конфіскували 40 тис. пачок

В недобудований Керченський міст врізався корабель

В окупованій Керчі у лікарні вбили пацієнта (документ)

Керченська переправа може сьогодні зупинитися

Мешканці Керчі перекрили дорогу - вимагали обіцяного світла

Активісти блокади Криму мають намір зупинити роботу Керченської переправи - Іслямов

У Керчі знищили останнього Путіна