Керченський міст Днепр Вечерний

Росія призупинила будівництво Керченського мосту через бюрократичну тяганину - ЗМІ

  Власні ресурси компанії-підрядника "Стройгазмонтаж" наразі повністю вичерпані

  Росія призупинила фінансування будівництва Керченського мосту. Востаннє гроші підряднику - компанії "Стройгазмонтаж" - перераховували у грудні минулого року. Про це повідомляє УНІАН.

  Зазначається, що аванс на будівництво повністю витрачено, а на будмайданчикові відчувається нестача обладнання. Крім того, виділені для цьогорічної забудови 65,4 млрд рублів "зависли" через бюрократичну тяганину.

  Як повідомляється, "Стройгазмонтаж" не може виконувати роботи з будівництва моста через Керченську протоку запланованими темпами та інвестувати в закупівлю дорогого будівельного обладнання через затримку оплати виконаних робіт. Про це повідомив гендиректор компанії Андрій Кириленко в листі на ім'я першого заступника міністра транспорту Євгена Дітріха і глави Росавтодору Романа Старовойта.

  Питання щодо фінансування мосту залишається невирішеним з лютого 2016 року, коли було отримано позитивний висновок державної експертизи на проект будівництва.

  За словами Кириленка, причиною затримки у фінансуванні є "особливості банківського і планованого казначейського супроводу". Він наголосив, що на будівництві об'єкта склалася вкрай критична ситуація, і додав, що подальші затримки внесення змін до розпорядження уряду про будівництво Керченського мосту від 30 січня 2015 року неприпустимі.

  Як зазначив Кириленко у листі, "Стройгазмонтаж" вже задіяв на будівництві понад 150 компаній, 2200 будівельників та понад 220 одиниць техніки, але наразі власні ресурси компанії "повністю вичерпані".

  Як повідомляв 5.ua, 21 березня 2016 року в недобудований Керченський міст врізався корабель.  

  Попередній матеріал
  Для гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі залучать авіацію ДСНС
  Наступний матеріал
  Українці виграли чемпіонат світу з брейк-дансу World Bboy Classic 2016
  Теги:
  Loading...
  Путін прокоментував слова Медведєва про пенсії в Криму

  Путін прокоментував слова Медведєва про пенсії в Криму

  В недобудований Керченський міст врізався корабель

  В недобудований Керченський міст врізався корабель

  Путін поїде до Криму дивитися на будівництво Керченського мосту

  Путін поїде до Криму дивитися на будівництво Керченського мосту

  Керченська переправа може сьогодні зупинитися

  Керченська переправа може сьогодні зупинитися