Росія призупинила будівництво Керченського мосту через бюрократичну тяганину - ЗМІ

  Власні ресурси компанії-підрядника "Стройгазмонтаж" наразі повністю вичерпані

  Росія призупинила фінансування будівництва Керченського мосту. Востаннє гроші підряднику - компанії "Стройгазмонтаж" - перераховували у грудні минулого року. Про це повідомляє УНІАН.

  Зазначається, що аванс на будівництво повністю витрачено, а на будмайданчикові відчувається нестача обладнання. Крім того, виділені для цьогорічної забудови 65,4 млрд рублів "зависли" через бюрократичну тяганину.

  Як повідомляється, "Стройгазмонтаж" не може виконувати роботи з будівництва моста через Керченську протоку запланованими темпами та інвестувати в закупівлю дорогого будівельного обладнання через затримку оплати виконаних робіт. Про це повідомив гендиректор компанії Андрій Кириленко в листі на ім'я першого заступника міністра транспорту Євгена Дітріха і глави Росавтодору Романа Старовойта.

  Питання щодо фінансування мосту залишається невирішеним з лютого 2016 року, коли було отримано позитивний висновок державної експертизи на проект будівництва.

  За словами Кириленка, причиною затримки у фінансуванні є "особливості банківського і планованого казначейського супроводу". Він наголосив, що на будівництві об'єкта склалася вкрай критична ситуація, і додав, що подальші затримки внесення змін до розпорядження уряду про будівництво Керченського мосту від 30 січня 2015 року неприпустимі.

  Як зазначив Кириленко у листі, "Стройгазмонтаж" вже задіяв на будівництві понад 150 компаній, 2200 будівельників та понад 220 одиниць техніки, але наразі власні ресурси компанії "повністю вичерпані".

  Як повідомляв 5.ua, 21 березня 2016 року в недобудований Керченський міст врізався корабель.  

  Попередній матеріал
  Для гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі залучать авіацію ДСНС
  Наступний матеріал
  Українці виграли чемпіонат світу з брейк-дансу World Bboy Classic 2016

  Путін прокоментував слова Медведєва про пенсії в Криму

  В недобудований Керченський міст врізався корабель

  Путін поїде до Криму дивитися на будівництво Керченського мосту

  Керченська переправа може сьогодні зупинитися