"Північний потік-2"
"Північний потік-2" UA.News

У президента Польщі назвали "Північний потік-2" егоїстичним проєктом Росії та Німеччини

  Читайте по-русски
  Газопровід зашкодить енергетичній безпеці Європи, вважають у канцелярії Дуди

  Проєкт "Північний потік-2" є "егоїстичним" творінням Росії та Німеччини та шкодить енергетичній безпеці Європи. Про це в ефірі Polskie Radio сказав держсекретар канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомив "Укрінформ".

  "Це дуже егоїстичний проєкт двох країн (Росії та Німеччини – ред.), який завдає удару по всій конструкції енергетичної безпеки Європи та євроатлантичного простору", – заявив він.

  За словами Щерського, нещодавно в інформаційному полі Німеччини з'явилися прогнози, що нова адміністрація президента Сполучених Штатів може погодитися на добудову "Північного потоку" за певних обставин, але з боку США немає жодних підтверджень таким оцінкам.

  Держсекретар канцелярії президента Польщі вважає такі прогнози "інформаційним вкидом", тому що заяви США свідчать про протилежне.

  "Навпаки, усі наші американські співрозмовники це підтверджують. Президент Байден особисто також дуже негативно налаштований до цього проєкту, адже він дуже шкідливий для усієї трансатлантичної безпеки", – наголосив Щерський.

  Нагадаємо, на початку лютого речник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що трубопровід "Північний потік-2" підриває трансатлантичну безпеку.

  Попередній матеріал
  Винищувачі НАТО перехопили російські бомбардувальники біля берегів Норвегії і над Чорним морем
  Наступний матеріал
  Окупанти гатили з протитанкового гранатомета поблизу Водяного
  Loading...