У передмісті Дамаска тривають масштабні бої між урядовими силами та опозиціонерами

  Масштабні бої між урядовими силами та прибічниками опозиції тривають у північно-східному передмісті Дамаска. Сирійська влада намагається зламати опір повстанців, які взяли під контроль кілька районів неподалік від столиці.
  За повідомленнями правозахисників, в операції беруть участь тисячі солдатів та десятки одиниць бронетехніки. Під час сутичок уже загинули близько 70 людей. Бої на підступах до столиці Сирії, які розпочалися напередодні, стали найкривавішими за 10 місяців масових заворушень у країні. Раніше ліга арабських держав визнала, що місія спостерігачів не змогла домовитися з владою та опозицією про перемир`я. Всім представникам цієї міжнародної організації наказано залишити регіони Сирії й зібратися в Дамаску для подальших інструкцій.

  Представник Ліги арабських держав: "Всі члени делегації відповідально виконували свої обов`язки. Ми чесно зафіксували все, що побачили на місцях. Діяльність нашої місії призупинила Ліга арабських держав. Тепер чекаємо на остаточне рішення організації, яке буде оголошено після відповідних консультацій".
  Попередній матеріал
  В Йокогамі відбувся парад на честь початку року дракона
  Наступний матеріал
  У Брюсселі стартує неофіційний саміт країн ЄС
  Теги: