У Парижі викрали коштовності просто з крамниці "Де Бірс"

  Ще одне діамантове пограбування. У Парижі - викрали коштовності просто з крамниці "Де Бірс" у самісінькому центрі міста.

  Двоє озброєних чоловіків увійшли до бутіку в торговому центрі та, погрожуючи зброєю, змусили продавчинь скласти діаманти та прикраси - до сумки. Потому - спокійно пішли. З будівлі вийшли - через чорний хід. У "Де Бірс" на той момент - саме були виставлені раритетні коштовності. Зокрема, корона, виготовлена на честь ювілею британської королеви Єлизавети II, який святкували торік. Скільки коштує все, що забрали злодії - ювеліри поки не беруться підрахувати. Кажуть, ідеться про мільйони євро. Пограбування сталося лише через добу після того, як у Бельгії невідомі викрали з інкасаторської автівки діаманти вартістю у 350 мільйонів євро.

  Люк Пуаньйо, поліцейський: "Розслідування триває, ми з`ясовуємо, яких саме коштовностей не вистачає, та скільки коштує вкрадене. Розбираємося, чому під час виставки не було посиленої охорони".

  Колетт, парижанка: "Це вже занадто, скільки можна! І мені цікаво, чому ніколи нікого не ловлять? Ті злочинці прекрасно все вміють організувати. Це не аматори, а професіонали".

  Попередній матеріал
  Зміни до правил конклаву розглядає Бенедикт XVI
  Наступний матеріал
  Опозиція заявляє, що заяву про євроінтеграцію можна ухвалити підписами нардепів
  Теги:
  Loading...