У Німеччині протестували проти заборони обрізання

  Проти заборони обрізання немовлятам протестують іудейські та мусульманські громади в Німеччині. У Берліні на центральній площі зібралися близько трьох сотень людей.

  У лютому суд міста Кельна постановив, що ритуальне обрізання завдало шкоди мусульманському хлопчику. Після цього Медична асоціація Німеччини заборонила проводити процедуру в клініках країни. Представники обох громад вважають це - утиском їхніх релігійних традицій. Влаштувати протест вирішили після того, як у місцевій пресі з’явилися повідомлення, що поліція перевіряє одного з равинів за підозрою у нелегальному проведенні процедури. 

  Лала Зюскінд, екс-голова Іудейської громади Берліна: "Ми вже втомилися від цих балачок про обрізання. Тож сьогодні ми хочемо прояснити для усіх, що це насправді таке. І я хочу, щоби ці невігласи нарешті все зрозуміли".

  Кенан Колат, голова Турецької спілки Німеччини: "Німецький уряд має створити закон, який би дозволив обрізання. Як, наприклад, із абортами. Це ж також оперативне втручання й існують певні закони, які його нормують".

  Попередній матеріал
  Серія терактів в Іраку - щонайменше 60 людей загинули
  Наступний матеріал
  Партію регіонів звинуватили у поширенні наркотиків на фестивалі для молоді [відео]
  Теги: