Партію регіонів звинуватили у поширенні наркотиків на фестивалі для молоді [відео]

  "Угар Ангара" - через фестиваль із такою назвою що відбувся за підтримки Партії регіонів на Житомирщині розгорівся скандал. Колектив авіаційно-спортивного центру, в якому відбувалися гуляння, стверджує, що всю ніч на аеродромі продавали наркотики і алкоголь. Представники правлячої партії ці звинувачення відкидають, кажуть: порушень не було.

  Так спортсменка згадує день, коли в авіацентрі мали відбутися стрибки з парашутом. Зрештою їх скасували.

  Керівник спортивного центру обурений: фестиваль на території аеродрому, за оренду якого він справно платить, провели навіть без його згоди. А ще незаконно підключилися до енергорозподільного щита і зламали обладнання. А на самому фестивалі, каже керівник центру, молодь відкрито вживала алкоголь та наркотики.

  Володимир Бoйко, Керівник авіаційно-спортивного центру ім. Валентини Закарецької: "На ранок весь цей перон був у калюжах фекалій, блювотних мас і сечі. І серед цих блювотних мас лежали наркомани зі шприцами. Було все усіяне цими шприцами".

  У місцевому осередку Партії регіонів не приховують - фестиваль «Угар Ангара» фінансували вони, і дозвіл проводити захід у спортивному центрі -  мали. Хоча знімальній групі "5 каналу" документ так і не показали. У міській раді наполягають: акція відбулася санкціоновано і без будь-яких порушень.

  Наталія Леонченко,  секретар Житомирської міської ради, член міського осередку ПР: "Я вас запевняю, фестиваль пройшов нормально, я його відвідувала. Було 4 тис. молодих людей. Продажу спиртних напоїв не було, було посилене чергування міліції. При таких заходах безпеки вживання а тим паче продаж наркотиків – це нонсенс".

  До того ж, запевняють організатори,  усе сміття уже наступного дня вивезли. 

  Спортсмени ж наполягають: організатори фестивалю таки мають остаточно прибрати за собою територію, а ще - сплатити за використану електрику і полагодити пошкоджене майно. Інакше - погрожують піти до суду.

  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомир, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Німеччині протестували проти заборони обрізання
  Наступний матеріал
  У Криму провели чемпіонату зі стрибків із пірсу в сімейках [відео]
  Теги: