У мистецькій галереї в Лондоні презентували дизайнерські домовини

  Потяги, леви, гітари та сміттєві баки - у мистецькій галереї в Лондоні. Дизайнери представили світу нові моделі... домовин. Участь у виставці взяли митці з двох студій - британської та ганської.

  Автори незвичних витворів вважають - суспільство має простіше ставитися до смерті. Готуватися до власного поховання, може, й не дуже весело, зате практично. А тепер - домовині можна надати будь-якого вигляду, залежно від власних уподобань. Відвідувачі - дещо шоковані. Утім, більшість кажуть - іронічний погляд на традиційно сумну тему дав їм можливість переглянути власні уявлення про поховання.

  Відвідувачка: "Це просто фантастично, ніколи такого не бачила! Я шокована, що люди взагалі про таке думають, створюють такі химерні речі. Але мені подобається".

  Джун Келлі, арт-директор виставки: "Я хочу, щоби відвідувачі виставки почувалися більш вільними. Щоби могли поговорити про це з друзями, навіть дітьми. Особливо з дітьми - адже смерть дуже їх цікавить, вони ставлять питання. А ми, дорослі, ніяковіємо та уникаємо таких розмов".

  Попередній матеріал
  Потужний шторм в Індонезії - щонайменше 16 загиблих
  Наступний матеріал
  Бориса Олійника висунули на здобуття Нобелівської премії
  Теги: