У Мексиці - день освячення домашніх тварин

  У Мексиці молилися тварини. Щороку у день Святого Антонія власники собак і котів приносять своїх вихованців до церкви у Мехіко, де їх окропляють святою водою. Цим ритуалом чотирилапих благословляють на затишне і щасливе життя поруч з господарями.

  Їх чепурили чи не увесь ранок - вичесували й одягали у найкраще вбрання. Собаки та коти зібралися біля церкви Святого Антонія у Мехіко на молитву. Католики називають цей ритуал "Благословіння тварин".

  Власник собаки: "Святий Антоній благословляє сьогодні тварин, тож ми принесли сюди свого песика, щоби його окропили святою водою. Ми робимо це щороку". 

  Священик читає молитву і усіх окроплює святою водою. Тим самим благославляє домашніх тварин на щасливе життя у родинному колі разом з господарями. 

  Священик: "Я радий вас бачити. Це дуже важливий день для вас".

  Традиції освячувати домашніх улюбленців вже вісім століть. Їх приурочують до дня Святого Антонія, який за життя опікувався тваринами і увійшов в історію як покровитель чотирилапих. До церкви приносять тварин на благословіння також в Італії та Іспанії. Там після молитви господарі разом з домашніми улюбленцями ще й влаштовують паради.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Полтава не хоче встановлювати вже готовий пам`ятник Мазепі [репортаж]
  Наступний матеріал
  19 січня «5 канал» проведе телевізійний марафон «Діти — майбутнє України»
  Теги: