19 січня «5 канал» проведе телевізійний марафон «Діти — майбутнє України»

  Телемарафон є інформаційним звітом соціально-інтерактивного проекту «Подарунок для дитини», який «5 канал» провів разом із Фондом Петра Порошенка напередодні новорічно-різдвяних свят.

  Впродовж 19 січня ми покажемо, як «5 канал» за допомогою політиків, бізнесменів, доброчинних фондів і просто небайдужих людей здійснював дитячі мрії.

  Проект «Подарунок для дитини» тривав 15 днів і мав на меті здійснити мрії українських дітей. Ми дякуємо глядачам за любов та увагу і дуже раді, що добра справа, яку ми започаткували,  всупереч сталому сприйняттю «5 каналу» як суто інформаційно-політичного медіа, знайшла відгук у серцях багатьох українських родин.

  Чарівнику на «5 канал» писали листи діти з усіх куточків країни. Загалом надійшло майже 50 тисяч листів. Колектив каналу висловлює подяку всім маленьким мрійникам, які написали про свої найзаповітніші бажання та подарунки, які вони хотіли би отримати на Новий рік. Найбільш зворушливим для організаторів проекту став той факт, що діти, окрім подарунків для себе, опікувалися своїми рідними, друзями, а інколи загальними проблемами України.

  Ведучий «Ранку на 5-му» Віталій Півовар: «Повірте, нелегко читати ці листи і усвідомлювати, що ми не зможемо допомогти усім діткам у здійсненні їхніх мрій. Адже акція — це лотерея, чий лист витягнуть, тому і пощастить. Саме тому згодом працівники каналу вирішили відбирати найбільш зворушливі історії і допомагати малюкам навіть без участі у розіграші».

  Всі листи з бажаннями, які було обрано у прямому ефірі, вже здійснилися і стали великою радістю для українських родин. До проекту «Подарунок для дитини» за власним бажанням долучалися також гості політичних та економічних проектів «5 каналу», телефонували представники компаній, які теж виступили добрими Чарівниками.

  За умовами проекту, кожен маленький автор отримає солодкі подарунки. Проект підтримали партнери ("Нова Пошта" та "Укрпошта"), які здійснюють доставку приємних сюрпризів до їхніх адресатів усією Україною.

  «5 канал» сподівається, що ідея приносити радість, надію і віру в добро до домівок  українців стане гарною традицією.

  Прес-служба «5 каналу», контактний телефон  351-70-22

  Детальніше

  Попередній матеріал
  У Мексиці - день освячення домашніх тварин
  Наступний матеріал
  Завтра з Тунісу до України повернуться 3 туристів
  Теги: