ft.com

У Лондоні дешевшає нерухомість, бізнес тікає до Франкфурта

  Рішення про вихід Британії із ЄС одразу вплинуло на економіку країни

  Нерухомість дешевшає в Лондоні. За даними соцопитувань та дослідженнями ринку, після виходу Великої Британії з ЄС бізнесмени будуть переорієнтуваватися вести справи в інших країнах європейського союзу.

  Найпопулярнішою стає Німеччина, а саме Франкфурт - одна з головних бізнес-столиць Європи. У найближчі роки у Франкфурт із Лондона може переїхати близько десяти тисяч підприємців, які хочуть працювати у Європейському союзі. У Франкфурті розташовані головні офіси Європейського центробанку та Дойче-банку. Також це місто є одним з головних транспортних вузлів Європи.

  "Франкфурт перебуває у дуже вигідній позиції. Зараз ми третя столиця ЄС - після Брюсселя і Страсбурга. Певна річ, що жодна фінансова інституція у світі не зможе оминути увагою Франкфурт у найближчому майбутньому", - заявив мер Франкфурта Петер Фельдман.

  Рішення про вихід Британії із ЄС одразу вплинуло на економіку країни. На початку липня британський фунт впав до 30-річного мінімуму. А рейтингове агентство Standard&Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Британії одразу на два пункти.

  Попередній матеріал
  Екзит-пол назвав переможців у трьох округах на проміжних виборах до Ради
  Наступний матеріал
  Керрі відповів Туреччині на вимогу видати організатора перевороту

  Аналітик про призначення нового прем’єра Британії: чи варто Україні очікувати погіршення стосунків

  Вихід Британії з ЄС може затягнутися на 6 років – Хеммонд

  Меркель розповіла, коли Британія подасть заявку на вихід з ЄС