Британський фунт впав до 31-річного мінімуму

  Глава Банку Англії назвав падіння необхідним заходом для економічного коригування

  Британський фунт і далі падає. Нині він досягнув 31-річного мінімуму. Падіння спричинили результати референдуму щодо виходу королівства з ЄС.

  Глава Банку Англії Марк Керні назвав падіння необхідним заходом для економічного коригування. Уповільнення британської економіки, за словами чиновника, почалося раніше, ще до референдуму. Щоб зменшити негативні наслідки, у британських фінансистів "є план", який уже почали втілювати у життя.

  "У фінансовому регулюванні нічого не зміниться доти, поки Велика Британія повністю не залишить ЄС. Закон є закон. А поки що ми маємо період невизначеності та економічної перебудови. Зусилля Банку Англії не зможуть повністю і негайно компенсувати ринки. Майбутній потенціал економіки і його наслідки для робочих місць, реальної заробітної плати, залежать не від банку Англії, а від рішень, ухвалених у державному та приватному секторах", – заявив Керні.

  Нагадаємо, 23 червня за вихід зі складу Євросоюзу  проголосували 52% мешканців Туманного Альбіону. Це одразу спричинило падіння британської валюти, а також вплинуло на фондові ринки по всьому світі. А рейтингове агентство Standard&Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Європейського Союзу та самої Британії.

  Попередній матеріал
  Міністерство охорони здоров'я може очолити генерал-майор
  Наступний матеріал
  Набула чинності постанова про згоду Ради на арешт Онищенка

  Ініціатор референдуму про вихід Британії із ЄС йде з політики

  Молоді британці масово змінюють громадянство

  У Лондоні тисячі людей зібралися на масштабний марш проти виходу Великої Британії з ЄС

  S&P знизило кредитний рейтинг ЄС і Британії

  Як бути далі без Великої Британії, розмірковували лідери країн ЄС

  Уперше за 40 років саміт лідерів ЄС відбувся без представників Британії