У Латвії організатору турів у Крим висунули обвинувачення

  кримінальний процес був початий за фактом порушення заборони ЄС надавати послуги, які безпосередньо пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі

  Ризька окружна прокуратура пред'явила звинувачення одній особі, яку звинувачують в організації туристичних поїздок до Криму. Про це повідомляє прес-центр генпрокуратури, передає видання Delfi. Наприкінці квітня поліція звернулася до прокуратури Ризького судового округу почати кримінальне переслідування особи, яка організувала туристичні поїздки до окупованого Росією Криму.

  У повідомленні йдеться, що кримінальний процес був початий за фактом порушення заборони ЄС надавати послуги, які безпосередньо пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі.

  Латвійські правоохоронці вважають, що зібрано достатньо доказів, щоб почати кримінальне переслідування відносно особи за умисне порушення нормативних актів, які регулюють у Латвії застосування санкцій, встановлених законодавством ЄС та іншими міжнародними організаціями.

  Як повідомляв 5.ua, 12 травня Міністерство закордонних справ Латвії звернуло увагу на емоційні висловлювання посла РФ Олександра Вешнякова в латвійських ЗМІ і викликало його "на килим" для пояснень.

  Попередній матеріал
  Порошенко вночі проведе телефонну розмову у "Нормандському форматі"
  Наступний матеріал
  Прес-офіцер сектору "Донецьк" : Бійці АТО не відкривають зустрічний вогонь по бойовиках

  МЗС Латвії викликало російського посла через скандальні висловлювання

  Латвія вкотре зафіксувала біля своїх кордонів кораблі та субмарину РФ

  У Латвії заборонили ретрансляцію телеканалу "Росія-РТР"

  Проросійського журналіста Грема Філліпса видворили з Латвії