5 канал

У країнах ЄС є певна втома від диктату європейських інституцій – Зеркаль

У країнах ЄС вважають, що краще забрати більше на місця і вирішувати локальні проблеми всередині країни, ніж підкорятися загальному підходу Брюсселю – Зеркаль

У країнах Європейського Союзу є певна втома від диктату європейських інституцій. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Є певна втома в країнах-членах Європейського Союзу від диктату європейських інституцій. Вони вважають, що краще забрати більше на місця і вже вирішувати локальні проблеми всередині країни, ніж підкорятися загальному підходу Брюсселю", - сказала вона.

Зеркаль відзначила: "Є ще одне питання, яке їх також дратує – це те, що фактично ЄС керують бюрократи, як вони кажуть, що вони не є обраними. В той час як в країнах вони пройшли вибори, вони є обраними, вони несуть політичну відповідальність. І тут є певний клеш між тим як розвивається демократія всередині країн і як відбувається процес фактично формування влади всередині країн, і те, як він відбувається на рівні Європейського Союзу, і та відсутність фактично довіри, яка зараз існує між країнами-членами ЄС і Брюсселем".

Раніше заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль розповіла, коли інституції ЄС можуть ухвалити рішення щодо призупинення дії безвізу.

Попередній матеріал
ГПУ передала до суду справу француза, підозрюваного у контрабанді зброї і підготовці терактів
Наступний матеріал
"Їм ніхто не сказав": Березюк прокоментував голосування нардепами закону про підвищення собі зарплат

Нідерланди ще можуть ратифікувати Угоду про асоціацію України з ЄС – прем’єр

"Неприпустимо, що ЄС досі не надав безвіз Україні" – міністр Угорщини

Порошенко обговорив з Юнкером майбутній Саміт Україна-ЄС

Клімкін: Внесення змін до Угоди про асоціацію з ЄС наразі неможливе

ЗВТ між Україною та ЄС буде діяти незалежно від рішення Нідерландів про асоціацію – радник прем'єра

5 канал - трансляція наживо